ИВАН ГЕШЕВ: ТОКУ-ЩО СРЕЩУ МЕН ЗАПОЧНА ПОРЕДНАТА МРЪСНА ПОЛИТИЧЕСКА АТАКА 

Автор: 5 GmediA 14:45, 9 февруари 2024

Иван Гешев отговори на обвиненията на Борислав Сарафов: 

Досега търпях всякакви лъжи, защото бях главен прокурор и ме интерсуваше престижа на институцията, която представлявах. Оттук нататък възнамерявам да съдя всеки лъжец, независимо дали се прави на главен прокурор или е представител на някоя розово-либерална медия.

Току-що срещу мен започна поредната мръсна политическа атака. Явно политическите боклуци се уплашиха от гражданите. 
Борисов натисна ENTER и Боби Истината, специалист в късия разказ, оповести "истинска" история в стил "сам си я измислих". И след това се обори сам като каза, че не разполага с никакви доказателства за твърденията си.
И още нещо - радвам се, че съм изкаран пред скобите, защото вътре в тях се намират хора, до които никога не съм искал да стоя. Все пак на снимката с Петьо Еврото видимо е Борислав Сарафов.
 
 
Тагнато в: Иван Гешев

Последни новини

Най - популярни

Общо гласували: 103

Анкета

ТРЯБВА ЛИ ДА БЪДЕ ВЪВЕДЕН ТАВАН НА ЦЕНИТЕ НА ОСНОВНИ ХРАНИТЕЛНИ ПРОДУКТИ У НАС?
Да
64 гласували / 62.14%
Не
38 гласували / 36.89%
Не мога да преценя
1 гласували / 0.97%