Соня Колтуклиева: То бива-бива да си неук, но чак пък толкова!
Срамна работа.
Откъде ги събраха такива?!
Едно е да си популярен, съвсем друго е да си информиран и подготвен. Няма хал-хабер от елементарни работи. Е, нали си е продал фирмата с дълговете … така си решава проблемите.
Да е чувал за компенсиране на инфлацията, например?! Годишната инфлация, измерена през индекса на потребителските цени, е 7% (НСИ).